Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
RISHBIN CO., LTD
Dom ProduktyMetalowa linia do cięcia wzdłużnego

Ф220mm Linia cięcia cewki stali 5-15 Paski Maszyna do cięcia wzdłużnego ze stali nierdzewnej

Dziękujemy za trwałe wsparcie i zapowiedź RISHIBN. Z twoją pomocą i instrukcjami zdobywam większy udział w rynku.

—— Jerzy

Dobra firma z miłą obsługą i wysoką jakością oraz dobrą reputacją. Jeden z naszych niezawodnych dostawców, towary dostarczane są w terminie i ładnym opakowaniu.

—— Mark From USA

Wczoraj otrzymaliśmy maszynę, dziś nasi inżynierowie uruchamiają maszyny, maszyna działa bardzo dobrze. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości maszyn. Dzięki, mój przyjacielu Chris.

—— Pan Usama

Im Online Czat teraz

Ф220mm Linia cięcia cewki stali 5-15 Paski Maszyna do cięcia wzdłużnego ze stali nierdzewnej

Ф220mm Steel Coil Slitting Line 5-15 Strips Light Gauge Stainless Steel Slitting Machine
Ф220mm Steel Coil Slitting Line 5-15 Strips Light Gauge Stainless Steel Slitting Machine Ф220mm Steel Coil Slitting Line 5-15 Strips Light Gauge Stainless Steel Slitting Machine

Duży Obraz :  Ф220mm Linia cięcia cewki stali 5-15 Paski Maszyna do cięcia wzdłużnego ze stali nierdzewnej

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Wuxi, Chiny
Nazwa handlowa: RISHBIN
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: RS0,2-1.8
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Kreskówki
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Metalowa linia do cięcia wzdłużnego Szerokość taśmy: ≥15 mm
Dokładność cięcia wzdłużnego: ± 0,1 mm Liczba pasków: 5-15
Wał ostrza: Ф220mm Cewka OD: ≤ 1600 mm
High Light:

maszyny do obróbki blachy

,

linie do obróbki cewki

5-15 Listwy Light Gauge Metal Slitting Line Sterowanie PLC Ф220mm

Wprowadzenie do linii cięcia metali

Na początku cewka jest ładowana na samochód cewki za pomocą dźwigu i doprowadzana do uncoilera za pomocą cewki samochodu. Cewka samochodu centralizuje cewkę za pomocą trzpienia rozwijarki, a cewka jest montowana na uncoiler. Trzpień jest rozszerzony. Walec Snubber obraca cewkę. Obieraczka łamie paski i przynosi preto upto Pinch roll. Rolka dociskowa napędza koniec cewki do góry do krajarki. Następnie jego napęd jest odłączony. Slitter przesuwa dalej nacięte paski. Pasy z nacięciami są przewlekane przez pętlę i przeciągają napinacz do bębna powrotnego. Odwijak wiatry jeden obrót na luźnej cewki.
Następnie przeciągnij napinacz i pętlę. Ścinacz i odrzutowiec pracują jednocześnie w synchronizacji. W miarę narastania cewki prędkość obrotowa odrzutnika zmniejsza się, aby utrzymać pożądaną stałą prędkość linii. Proces ten trwa do końca cewki na uncoiler. Cewkę szczelinową popycha się na wózku cewki wylotowej przez płytkę popychacza obsługiwaną przez cylinder hydrauliczny. Boczny spłaszczony złom jest nawijany na jednostki nawijarki złomu znajdujące się po obu stronach krajarki.

Procedura operowania metalową linią cięcia wzdłużnego

Prace przygotowawcze przed produkcją maszyn do cięcia stali


1. Przed formalną produkcją pył i zabrudzenia oraz inne ciała obce na powierzchni urządzenia i cewki należy dokładnie oczyścić, aby utrzymać sprzęt i parter oraz artykuły w czystości. W tym samym czasie wszystkie rolki na drodze prowadzącej, przez którą przechodzi taśma, powinny być starannie oczyszczone. W razie potrzeby należy go polerować papierem ściernym, a następnie wytrzeć do czysta alkoholem, aby upewnić się, że powierzchnia gotowego wyrobu jest pozbawiona zarysowań i innych wad spowodowanych tym procesem.

2. Sprawdź mechaniczny i elektryczny system stalowego urządzenia do cięcia wzdłużnego zgodnie z tabelą kontroli wyposażenia i uruchom urządzenie w stanie pustym, aby potwierdzić, że urządzenie znajduje się w normalnym stanie i po włączeniu.
3. Sprawdź, czy karta produkcyjna jest zgodna z numerem partii, stopem, wielkością specyfikacji i masą cewki materiału; Zgodnie z kryteriami jakości i akceptacji stali linowej, należy sprawdzić, czy jakość powierzchni i jakość powierzchni końcowej cewki spełniają wymagania produkcyjne. Przed uruchomieniem sprzętu załoga musi spełniać wymagania dotyczące konserwacji i eksploatacji maszyny. Po dokładnym sprawdzeniu wszystkich części ciała, mogą wysyłać energię elektryczną, w przeciwnym razie nie będą mogli uruchomić urządzenia.
4. Parametry półfabrykatów i produktów gotowych są poprawnie wprowadzane w procedurach kontrolnych głównej konsoli operacyjnej urządzenia, takich jak grubość wchodzącego materiału, szerokość przychodząca, szerokość gotowego produktu i długość gotowego produktu. W zależności od szerokości przychodzącego materiału i gotowego produktu, obliczyć żądaną szerokość cięcia i dostosować odległość narzędzia. Tymczasem liczba sztuk na stos jest obliczana zgodnie z wymogiem karty produkcyjnej.
Sprawy wymagające uwagi w produkcji
1. Uważaj, aby nie dotknąć cewki podczas podawania.
2. Ręcznie ustawić cewki na uncoiler. Zwykle cewka musi być wyrównana, aby zapewnić, że szerokość dwóch przyciętych krawędzi jest jak najbardziej spójna. W szczególnych przypadkach, gdy istnieje duża szczelina lub inny defekt na boku materiału, szerokość dwóch krawędzi tnących nie jest stała, ale położenie w poziomie cewki na uncoiler musi być regulowane ręcznie i jest potwierdzone że defekt krawędzi blanku może zostać całkowicie usunięty.
3. Sprawdź grubość i szerokość odbieranego materiału przed wykonaniem produkcji.
4. Gdy cewka materiału o grubości większej niż 0,5 mm zostanie zdjęta ze stalowej taśmy, należy użyć rolki, aby zapobiec rzuceniu cewki.
5. Materiał powinien być dodatni podczas noszenia, a materiał nie powinien być wygięty lub pomarszczony. Surowo zabrania się wycieranie rolek przy wejściu, aby uniknąć zamieszania.
6. W procesie cięcia stali maszyny do cięcia wzdłużnego, gdy na powierzchni płyty znajdują się ślady i zadrapania spowodowane przez maszynę, rolki prowadzące na drodze prowadzącej powinny zostać zatrzymane i sprawdzone w odpowiednim czasie. W przypadku znalezienia jakichkolwiek widocznych cząstek należy je polerować papierem ściernym, a następnie wyczyścić alkoholem.
7. Zwróć szczególną uwagę na jakość powierzchni napływających materiałów podczas pracy maszyny. Zgodnie z wymogami normy jakości i akceptacji linemachine do cięcia stali, jeśli okaże się, że nie ma kwalifikacji, musi zatrzymać maszynę i znaleźć personel odpowiedniej jakości technicznej, który sobie z nią poradzi.
8. Przed wyprodukowaniem każdej rolki materiału należy wyciąć arkusz materiału, a produkcję można przeprowadzić zgodnie z wymogami technologicznymi dotyczącymi długości i szerokości karty. Jeśli nie, konieczne jest dostosowanie parametrów nożyczek, w przeciwnym razie nie można kontynuować produkcji.
9. Przy podnoszeniu gotowych produktów należy dokładnie sprawdzić dźwig i olinowanie, a także sterować i obsługiwać suwnice pomostowe w celu koncentracji. Operatorom nie wolno stawiać w małych i niebezpiecznych miejscach, aby nie dopuścić do ześlizgnięcia się materiału.
10. W przypadku awarii sprzętu w produkcji, zatrzymaj się natychmiast i poinformuj obsługę konserwatora, aby sobie z tym poradził.

Firma RISHBIN, jeden z najlepszych producentów maszyn do cięcia wzdłużnego ze stali o wysokiej jakości linii cięcia na sprzedaż, została założona w 1999 roku. Dzięki rozwojowi trwającemu prawie dwadzieścia lat stała się wiodącą firmą zajmującą się cięciem stali w tej dziedzinie i eksportuje jej jakościową maszynę do cięcia wzdłużnego. stal i inne materiały na świecie. RISHBIN jest oddany zapewnieniu wysokiej jakości usług i wysokiej jakości produktów.

Parametr linii cięcia wzdłużnego metalu

Model nr. RS0,2-1.8 RS0.3-3.0 RS0.8-4.0
Materiał cewki Cewki CR, cewki HR, cewki ze stali nierdzewnej, cewki światłowodowe, cewki AL, cewki miedziane, zbieranie cewek olejowych
Grubość cewki 0,2 ~ 1,8 mm 0,3 ~ 3,0 mm 0,8 ~ 4,0 mm
Linia prędkości 0 ~ 150/300 m / min 0 ~ 150/300 m / min 0-120 / 200 m / min
Ciężar cewki ≤10T (15T) ≤20T (25T) ≤25T (30T)
Identyfikator cewki φ508 mm φ508 mm φ508, φ610, φ760mm
Cewka OD ≤ 1600 mm ≤2000mm ≤2000mm
Szerokość taśmy ≥15 mm ≥25 mm ≥25 mm
Liczba pasków 5 ~ 15 8 ~ 20 5 ~ 15
Dokładność cięcia wzdłużnego ± 0,1 mm ± 0,15 mm ± 0,25 mm
Wał ostrza Ф220mm Ф 240 mm Ф 240 mm
Elektryczny system sterowania Sterowanie automatyczne PLC Sterowanie automatyczne PLC Sterowanie automatyczne PLC

Szczegóły kontaktu
RISHBIN CO., LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Tel: +8618626315075

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)