Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
RISHBIN CO., LTD
Dom

RISHBIN CO., LTD Wycieczka po fabryce

Dziękujemy za trwałe wsparcie i zapowiedź RISHIBN. Z twoją pomocą i instrukcjami zdobywam większy udział w rynku.

—— Jerzy

Dobra firma z miłą obsługą i wysoką jakością oraz dobrą reputacją. Jeden z naszych niezawodnych dostawców, towary dostarczane są w terminie i ładnym opakowaniu.

—— Mark From USA

Wczoraj otrzymaliśmy maszynę, dziś nasi inżynierowie uruchamiają maszyny, maszyna działa bardzo dobrze. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości maszyn. Dzięki, mój przyjacielu Chris.

—— Pan Usama

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5 6 7 8
RISHBIN CO., LTD RISHBIN CO., LTD RISHBIN CO., LTD RISHBIN CO., LTD RISHBIN CO., LTD RISHBIN CO., LTD RISHBIN CO., LTD RISHBIN CO., LTD

 • Linia produkcyjna
  Oparte na dużym doświadczeniu w dostarczaniu wysokiej jakości, opłacalnych i długotrwałych systemów przetwarzania cewek. Jesteśmy ekspertem i doświadczonym sprzedawcą w projektowaniu najwyższej jakości maszyn do obróbki metalu w obszarze. Gdy nasi klienci i cenni klienci żądają rozwiązań, oferujemy im nowe innowacje w branży motoryzacyjnej, budowlanej i budowlanej. Firma stworzyła własną niszę i reputację na rynku konsumenckim, aby zapewnić Ci mnóstwo narzędzi. Sukces jest odczuwany przez zdobywanie satysfakcji naszych klientów i osiągnęliśmy to dzięki doskonałej precyzji, doskonałej wydajności i niskim marnotrawstwu.

 • OEM / ODM
  RISHIBN CO., LTD ma kilka warsztatów produkcyjnych i zakończone warsztaty linii. Wszystkie maszyny są zarządzane i testowane dookoła przed dostawą, aby zapewnić je w jak najlepszym stanie po przekazaniu klientom.

  Cenimy każdą szansę na rozwój naszej reputacji i dobre maszyny oraz dobrą obsługę.

 • R & D
  Nalegając na projektowanie własnych produktów, nasza firma koncentruje się na projektowaniu i produkcji. Wysokiej jakości maszyny wychodzą z ducha odpowiedzialności.

Szczegóły kontaktu
RISHBIN CO., LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Chris Ho

Tel: +86-18626315075

Faks: 86-510-85853379

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)