Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
RISHBIN CO., LTD
Dom

RISHBIN CO., LTD

Dziękujemy za trwałe wsparcie i zapowiedź RISHIBN. Z twoją pomocą i instrukcjami zdobywam większy udział w rynku.

—— Jerzy

Dobra firma z miłą obsługą i wysoką jakością oraz dobrą reputacją. Jeden z naszych niezawodnych dostawców, towary dostarczane są w terminie i ładnym opakowaniu.

—— Mark From USA

Wczoraj otrzymaliśmy maszynę, dziś nasi inżynierowie uruchamiają maszyny, maszyna działa bardzo dobrze. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości maszyn. Dzięki, mój przyjacielu Chris.

—— Pan Usama

Im Online Czat teraz

RISHBIN CO., LTD

1 2 3 4 5
RISHBIN CO., LTD RISHBIN CO., LTD RISHBIN CO., LTD RISHBIN CO., LTD RISHBIN CO., LTD
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : RISHIBN
Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 1000000-1200000
Rok założenia : 1999
pc Export : 80% - 90%
Wprowadzenie
Historia
Usługa
Nasz zespół
Witamy w Rishbin, innowacyjnym dostawcy na rynku maszyn do obróbki metalu.

Firma Rishbin została założona w 1999 roku. Dzięki rozwojowi trwającemu prawie dwadzieścia lat stała się wiodącym profesjonalnym dostawcą w branży maszyn do obróbki zwojów metalowych i eksportuje swoją linię do produkcji wysokiej jakości na rynki całego świata.

Oparte na dużym doświadczeniu w dostarczaniu wysokiej jakości, opłacalnych i długotrwałych systemów przetwarzania cewek. Jesteśmy ekspertem i doświadczonym sprzedawcą w projektowaniu najwyższej jakości maszyn do obróbki metalu w obszarze. Gdy nasi klienci i cenni klienci żądają rozwiązań, oferujemy im nowe innowacje w branży motoryzacyjnej, budowlanej i budowlanej. Firma stworzyła własną niszę i reputację na rynku konsumenckim, aby zapewnić Ci mnóstwo narzędzi. Sukces jest odczuwany przez zdobywanie satysfakcji naszych klientów i osiągnęliśmy to dzięki doskonałej precyzji, doskonałej wydajności i niskim marnotrawstwu.

Zdając sobie sprawę, że sukces zawsze pochodzi od klientów, oferujemy im silne, solidne i dobrze zaplanowane usługi posprzedażne, bez uszczerbku dla jakości i kosztów maszyn do obróbki metalu. Ze względu na rozwój rynku budowlanego i innych potencjalnych sektorów, projektanci i inżynierowie wykonają odpowiedni sprzęt, który będzie mógł służyć Państwa celom. Nasi inżynierowie i projektanci nieustannie poszukują nowych pomysłów na ulepszenie naszych produktów. Nasze usługi są zwykle ukierunkowane na obniżenie kosztów, ale zwiększenie wartości. Nasze usługi zaspokajają potrzeby wielu firm produkcyjnych, które będą potrzebować metalowych maszyn do obróbki cewki, aby sprostać niesłabnącym zadaniom i podnieść ogólny poziom wydajności.

Szczegóły kontaktu
RISHBIN CO., LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Chris Ho

Tel: +86-18626315075

Faks: 86-510-85853379

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)